Hakkımızda

CITYMALL BAŞARI HİKAYEMİZ

Adres:

Gazimağusa KKTC

Çalışma Saatleri:

8:00-23:00

Telefon:

+90 533 839 90 00

CITY MALL Hakkında

City Mall Cyprus modern mimari tasarımı ile, Gazimağusa’da Kıbrıs halkının hizmetine açılıyor. 2016 yılının ilk çeyreğinde açılışı yapılacak olan City Mall Cyprus, toplamda 30,000 metre kare kapalı alanı,7000 metrekare açık alanı ile 5 kattan oluşmaktadır. 52 adet mağaza, 5 adet sinema salonu, 1600 metrekareden oluşan çocuk eğlence ve oyun alanı, 4500 metrekareden oluşan büyük concept mağazası, 2500 metrekareden oluşan gıda market, 1000 metrekare yapı market ve 1100 araç kapasiteli otoparkı ile tüketicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kıbrıs’ın dev yatırımı City Mall Cyprus, 20 Milyon Euro bütçesi ile Kuzey Kıbrıs’taki alışveriş ve yaşam alanı konseptine yeni bir soluk getiriyor.

City Mall Cyprus’un mimari ve mühendislik tasarımları Kıbrıslı Türk Mimar ve Mühendisler tarafından yapılmıştır. Projenin mimari tasarımı Çağıl Tarımer Barut’a aittir, tüm mekanın iç tasarımı ise Çağrım Tarımer Öncü tarafından yaratılmıştır. Statik çözüm ve uygulama Aleaddin Coşkuner, mekanik tasarım ve projelendirme ise Ali Soydan tarafından yürütülmüştür. City Mall Cyprus’un işletme müdürlüğünü de Hasan Sarı üstlenmiştir.

Gazimağusa şehri içerisinde olan City Mall Cyprus, Ercan Uluslararası Havalimanı’na 52 km uzaklıkta, başkent Lefkoşa’ya 60 km, Girne’ye 75 km, İskele’ye is sadece 13 km uzaklıktadır. Konumu ile misafirlerine kolay ulaşım olanağı sağlayan City Mall Cyprus, alışveriş ortamı yanında organize edecği sosyal ve kültürel etkinlikler ile de Kıbrıs halkının hayatlarına renk katacaktır.

 

ELEKTROKUR LTD Hakkında

Elektrokur Ltd. 1977 yılında, Derviş Tarımer ve Lütfiye Tarımer tarafından Lefkoşa’da kurulmuştur. Sonraları, diğer aile fertlerinin katılımı ile Şirket büyümüş ve güçlenmiştir. Elektrokur Ltd. bir aile şirketi olup, kurumsallaşma adına ciddi adımlar atmıştır. Ailenin çalışabilen tüm fertleri, birbirlerine ve iş hayatına tüm güçleri ile sarılmış olup, şirketin devamlı gelişmesi için var güçleri ile çalışmaktadırlar. Şu anda yönetim kadrolarında sadece aileden tümü üniversite mezunu 8 kişi vardır, ve iş geliştirme stratejilerine katkı koymaktadırlar.

Elektrokur Ltd., Lefkoşa Organize Sanayi Bölgesi’nde PVC elektrik tesisat borusu ve elektrik tesisat kabloları üretmektedir. Üretimin yanı sıra, birçok elektrik ve aydınlatma markasının yetkili ithalatçısı ve Kuzey Kıbrıs genel distribütörüdür. Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa’da olmak üzere, 3 adet mağaza ile tüketiciye hizmet vermektedir. İthalatı yapılan ürünler, kalite standardı ve tasarımı açısından Türkiye, Avrupa ve diğer dünya markaları arasından seçilmektedir. Elektrik ve aydınlatmada; OSRAM, Radium, T&J, Elettrocanali, Schneider, Legrand, Onesto, Horoz, Fumagalli, Linea Light, Novalux ve Özcan gibi bir çok prestijli markayı bünyesinde barındırmaktadır. Gelişen ve büyüyen iş hacmi doğrultusunda, Aksesuar, Ev, Ofis ve Bahçe mobilya ithalatına da başlamıştır. Aksesuar ve mobilya ürünlerinde de, sektöründe kalitesi ile isim yapmış markaların ithalatçısıdır. Aralık 2009 itibarı ile de Index Living Mall’u Kuzey Kıbrıs perkande pazarına kazandırmıştır. Index Living Mall, Lefkoşa’da 4500 metrekare mağaza alanı ile Mobilya ve Aksesuar ürünleri teşhir ve satışında bulunmaktadır. Dünyaca ünlü Index markası yanı sıra, mağaza bünyesinde İtalya’dan Calligaris, Türkiye’den Teleset Mobilya, Muzaffer Mobilya, Seyran Mobilya ve Home Sweet Home gibi tanınmış markaların bayilikleri bulunmaktadır. Elektrokur Ltd.’in şu andaki hedefi de yatırımını üstlendiği City Mall Cyprus projesinin aynı anlayış ve hedefler doğrultusunda, bünyesinde yer alacak tüm Markalar ve Çözüm Ortakları ile birlikte piyasada yerini almasıdır. Kalite ve güveni kendisine misyon edinen Elektrokur Ltd., vizyonunu aynı doğrultuda tutarak, her zaman ilklere imza atıp ülke ekonomisine katkı koymaya devam edecektir.

FUN STATS WHY PEOPLE CHOOSE OUR MALL

80%Fun, Happiness, Emotions
98%Food & Drinks for everyone
80%Shopping & Discounts
100%Entertainment facilities
84%Family weekend