Çalışma Saatleri:

10:00-22:00

E-posta:

info@citymallcyprus.com

Telefon:

0(392) 444 0001

City Mall Cyprus modern mimari tasarımı ile Mağusa’da Kıbrıs halkının hizmetinde. Kıbrıs’ın dev yatırımı City Mall Cyprus, 20 Milyon Euro bütçesi ile seçkin dünya markalarını Kuzey Kıbrıs’ta tek bir çatı altında buluşturuyor.  City Mall Cyprus, modern mimari tasarımı ile yapı marketten yiyeceğe, süpermarketten sinemaya, oyun alanından bankasına her yaşa ve her zevke hitap ediyor.

Toplamda 30,000m2 kapalı alanı, 7000m2 açık alanı ile 4 kattan oluşan City Mall Cyprus, 60 mağazası, 5 sinema salonu, 1600m2 eğlence ve oyun alanı, 3 parti odası, 4500 m2 büyüklüğünde konsept mağazası,  1500m2 süpermarketi, 1000m2  yapı marketi ve 1100 araç kapasiteli otoparkı ile tüketicinin hizmetinde.

Mağusa şehri içerisinde olan City Mall Cyprus, Ercan Uluslararası Havalimanı’na 52 km uzaklıkta, başkent Lefkoşa’ya 60 km, Girne’ye 75 km, İskele’ye ise sadece 13 km uzaklıktadır. Konumu ile misafirlerine kolay ulaşım olanağı sağlayan City Mall Cyprus, alışveriş ortamı yanında sosyal ve kültürel etkinlikler ile de Kıbrıs halkının hayatına renk katacaktır.

City Mall Cyprus’un mimari ve mühendislik tasarımları Kıbrıslı Türk Mimar ve Mühendisler tarafından yapılmıştır. Projenin mimari tasarımı Çağıl Tarımer’e aittir, tüm mekanın iç tasarımı ise Çağrım Tarımer Öncü tarafından yaratılmıştır. Statik çözüm ve uygulama Aleaddin Coşkuner, mekanik tasarım ve projelendirme ise Ali Soydan tarafından yürütülmüştür. City Mall Cyprus’un işletme müdürlüğünü Hasan Sarı üstlenmiştir.

City Mall Genel Müdürülüğünü Engin Yıldırım, Kurumsal İletişim, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü Münise Alibeyoğlu, Operasyon Müdürlüğünü Ali Şendil, Satın Alma Müdürlüğünü Hasan Haksayar, Pazarlama ve Kiracı İlişkileri Müdürülüğünü Özver Ünlüsoy yürütmektedir.